השרות המוצע

בניית תשתית להבאת תיירות מרפא מאוקראינה ורוסייה לישראל, בנייה והעלאה של מסע פרסום ותחילת המרת הפניות ללקוחות, סל השירותים כולל:

1. רכישת דומיין אחד או יותר.

2. העלאת מערכת ניהול תוכן.

3. כתיבה ועיצוב עמודי נחיתה מקושרים או מיני אתר אחד או יותר.

4. חיפוש ובחירת מילות חיפוש.

5. כתיבת מודעות.

6. העלאת ואופטימיזציה מתמדת של מסע פרסום במנועי החיפוש יאנדקס וגוגל.

7. טיפול אנושי ופרטני בפניות באמצעות מרכז התקשרויות Call center הכולל: ניהול צ'אט במערכת המשוכללת ביותר הקיימת בשוק, מענה לפניות המתקבלות בטלפון, (אפשרות למספר טלפון חינם) מענה בסקייפ. איסוף והפצת לידים בטפסים ייעודיים ובדואר האלקטרוני.

מחירון השירותים:

כללית יש לפרסם מודעות טקסט ו/או תמונה ו/או וידאו אשר מחייבים תשלום ישיר לספקיות החיפוש במדיה כגון: יאנדקס, רמבלר מאיל.רו – שהם מנועי חיפוש רוסיים או גוגל וכן ברשתות חברתיות כגון: בקונטאקטי ואדנה קלאסניקה שהן רשתות חברתיות רוסיות פופולארית או פייסבוק.

השירות כולל את כל העלויות הכרוכות בהעלאת מסע פרסום וניהולו לרבות: רכישת שם דומיין, מחקר מילות מפתח, העלאת מערכת ניהול תוכן, בניית אתר, אכסון, הוספת מערכת ניהול צ'אט וטפסים, כתיבת מודעות, העלאת מסעות פרסום, אופטימיזצייה של מסע הפרסום, ניהול פניות אנושי, העברת הלידים ללקוח. ייעוץ כללי.

מחירים:

הקמת נכס וירטואלי אחד (עד 10 עמודים) – 10,000 שקל

ניהול קמפיין –  החל ב 200 שקל ליום מהם 50% מיועדים כתשלום למנועי החיפוש או ספקיות המדייה.

תוכנית השותפים אם תופעל, תחייב הקצאה של עמלת שותף למשווק המשנה.

ניגוד אינטרסים:

על מנת להימנע מניגוד אינטרסים תיירות מרפא לישראל אינה מביאה עצמאית חולים לטיפול בישראל. רק דרכם.  על מנת לשמר עצמאותה ויכולותיה הטכניות תיירות מרפא לישראל מוכרת לידים בשקיפות מלאה לכל דורש. הרי אינכם רוצים מנהלת שיווק שאינה מסוגלת למכור בעצמה.

כל לקוח מקבל את סל השירותים באמינות וחריצות.

שוק המטופלים הרוסי אינסופי בגודלו לגבי מדינת ישראל ואין צורך להתחרות במחירי הפרסום ולהעשיר עוד יותר את גוגל ושאר מנועי החיפוש. מדי יום מתגלים באוקראינה לבדה 450 חולי סרטן חדשים! לו כל בתי החולים של מדינת ישראל ניסו לאשפז ברגע נתון את חולי רוסיה לבדה הרי שהיו מסוגלים לאשפז פחות משמונה האחוז. (יש לנו פחות 20,000 מיטות על ביקוש של 280,000 מיטות). כיום מגיעים כ 40,000 מטופלים מתוך שוק של מעל ארבע מיליון.

העובדה שתיירות מרפא לישראל משרתת מספר רב של עוסקים בענף מגדילה את כושר התחרות שלכם אצל ספקי המדייה ומוזילה את מחירי הפרסום.

לקוחות שיגיבו מהר לפניות, יספקו שירות איכותי במחירים תחרותיים יבססו מעמדם בענף ויוכלו לקבל לקוחות מפה לאוזן שהיא שיטת ההמלצה המועדפת בשוק הרוסי.

קידום אתר גנרי:

כל חבילת שירות כולל מרכיבים של קידום גנרי ללא תשלום כחלק מבניית האתר.

קידום לעמוד הראשון בגוגל אפשרית אך עלולה להיות יקרה ויציבה הרבה פחות מפרסום ממומן.  משך הזמן הנדרש לקידום הוא רב, מעל לשנה, התוצאה אינה מובטחת (ומי שמבטיח אחרת הוא שרלטן ובקש שיראה לך את האתר שלו במילת החיפוש קידום אתרים).

אגב – יאנדקס אינה מתחייבת להציג תמיד את אותן עשרת התוצאות בכל חיפוש וובכל מקום (תושב מוסקבה יראה אתר אחד במקום הראשון ואתה בתל אביב אתר אחר לפי החלטת האלגורותים של המנוע).

קידום גנרי פרטני מחייב הסכם הסכם ריטיינר נוסף שצריך להיות בתוקף מעל לשנה ותקציבים נוספים.

מסיבות אתיות תיירות מרפא לישראל אינה מקדמת יותר מאתר אחד בכל תחום.

 

פעילות שיווק באינטרנט כוללת סיכון של אפס תוצאות אך גם הצלחה מסחררת. לא ניתן לחזות מראש את התוצאה ושיטת העבודה בנויה על ניסוי וטעייה. הנכסים הוירטואליים שייבנו במהלך הפרויקט הן נכסים לכל דבר ובעלי ערך כלכלי ששוויים נגזר מהצלחתם.

כל תורת עמוד הנחיתה על רגל אחת:

מרכיבי עמוד הנחיתה:

כותרת ראשית (Headline) – החלק חלק הבולט ביותר באתר. הדבר הראשון שיקרא הקורא מכילה את מילת המפתח ומהות הדף

קריאה לפעולה (Call to Action) –  החלק בו  מבקשים מהקורא לבצע את הפעולה השארת פרטים.

כותרת משנה (Subhead) –  כותרת מתחת לכותרת הראשית.   מיועדת לייצר סקרנות.

פסקה ראשית (Lead in) – הפסקה הראשונה המסבירה את הכותרות.

תמונת גיבור (Hero shot) –  תמונת חיזוק לכותרת. אדם, ילד, עצם.

הוכחה חברתית (Social Proof) – המעידים על היותכם ידועים ומקובלים.

עדויות  (Testimonials) –   ציטוטים של אנשים המסבירים איך  עזרתם להם בעבר.

תועלות (Benefits) – רשימת תועלות או יתרונות של הפתרון שלכם.

התחל לפרסם עם תיירות מרפא לישראל עוד היום. מלא עכשיו את הטופס לקבלת פרטים נוספים.