פרסום ברוסית | קידום אתרים ברוסית | הרוסים בישראל

למעוניינים  בפרסום ברוסית או לקדם אתר ברוסית יש לתיירות מרפא לישראל סוכנות ביאנדקס. אפשר לקרוא על כל היתרנות באתר וגם לקבל הצעת מחיר.

כל השירותים של סוכנות יאנדקס ניתנים בחינם ובעברית. ניתן לשלם כאן בישראל. השירות ניתן מחרקוב אוקראינה.

פחד ובורות

בחברה הישראלית יש גילויים של פחד ובורות מפני העולים מרוסייה. "את ליברמן" כתבו לתיירות מרפא לישראל שוב ושוב פייסבוק שלה

קצת עובדות:

העלייה מברית המועצות לשעבר התקיימה בעיקרה בשנו ה 90. הישראלי זוכרים היטב את הפרסטרוייקה של גורבאצ'וב – האיש עם הכתם במצח. על פי משרד הפנים נרשם העולה המיליון בפועל יש עוד כ 200,000 איש שאינם רשומים כעולים.

מי עלה?

נתחיל בזה שזונות לא עשו עלייה. (כן תיירות מרפא בישראל  שולטת בשפה ויודעת שהן עשו ירידות). אין אף לא אחת שקיבלה תעודת עולה עם הגדרת המקצוע זונה. לעומת זאת עלו כ 55% אקדמאים שכדברי הכלכלן הראשי של אקסלנס נשואה – שלמה מעוז הם: " חצופים, חרוצים (3 פעמים אמר חרוצים), התחילו ללכת ואנחנו אחריהם, התחילו לרוץ ואנחנו אחריהם, אין מה לעשות בני ונכדי האליטות נשארו מאחור…". עבור הישראלים כל מי שמדבר רוסית הוא מרוסיה. בפועל הגיעו הרבה מאוקראינה – מעט ישראלים יודעים למשל שאודסה  היא עיר המקור של מפורסמים כמו גולדה, ביאליק, וז'בוטינסקי או שמחרקוב הגיע בגל העליה של שנות ה 90 יו"ר הקואליצייה הנוכחית (2012) זאב אלקין. הגיעו גם מקזחסטן, בלארוס (בעלי לשעבר) מאוזבקיסטן והרבה מקומות שלישראלים נשמעים כמו זוף העולם שמאלה.

מה הרוסים קוראים, אוכלים היכן מבלים?

הכל. בניגוד לישראלי בשנות הארבעים שלו הרי שרוסי ממוצע (יש דבר כזה?) מקביל בגיל מהממוצע קורא וקורא הרבה. הרוסים הם צרכנים של תרבות. ניתן לראות זאת בקלות אם עוקבים אחר הפריחה של תאיטרון גשר ושפע האומנים שפקדו את ישראל. רוב הרוסים בישראל חיים בערים גדולות: בת ים, חיפה, אשדוד, תל אביב, ראשון לציון ובאר שבע. לרוסים 4 עיתונים גדולים:וְרֶמְיָהוסטי, נובוסטי, נאשה סטראנה)  עשרות מקומונים בשפה הרוסית, 2 תיאטראות, ערוץ 9 בטלוויזייה, עשרות אתרי אינטרנט ברוסית, עשות חנויות ספרים וקלטות ברוסית, מאות מועדונים ייעודיים, מסעדות וכמובן עסקים.

פרסום באינטרנט

450,000 ישראלים דוברי רוסית גולשים מדי יום לאתרים מקומיים בשפה הרוסית וכמו כן לאתרים באינטרנט הרוסי. יש אתרים מכל המינים והסוגים לרבות: חדשות , הכרויות , לוחות , פורטלים , בידור ופנאי. רשימה חלקית: www.cursorinfo.co.il, www.strana.co.il, www.zahav.ru, www.anons.co.il, www.zman.com, www.isra.com, www.narod.co.il, www.mignews.co.il, www.rupor.co.il

איך פונים למגזר הרוסי?

קודם כל ברוסית. כיום הדרך היעילה ביותר לפנות למגזר הרוסי היא דרך האינטרנט , כאשר הטלוויזיה נמצאת במקום השני. הקהל הרוסי הוא ברובו קהל יעד איכותי שמתאפיין בלדעת מה הוא מחפש , ולדעת איך למצוא אותו.

למה תיירות מרפא לישראל או ללאגנסי הסוכנות של תיירות מרפא לישראל לפרסום ברוסית?

כל מפרסם  חייב להבין ולהכיר את קהל היעד שלו. תיירות מרפא לישראל מכירה את המגזר , בעיקר כי חלק ממערך השיווק באינטנט שפועל מישראל.

קידום אתרים ברוסית במנוע החיפוש  Yandeks.ru

מנוע החיפוש יאנדקס שולט על כ 67% משוק החיפוש הטקסטואלי אצל משתמשי אינטרנט דוברי רוסית.

נתון זה הוא משמעותי, בהתאמה, לבנות מדיניות על מנת לקדם את האתר שלך יש צורך, תוך מוזרויות החשבון של מנוע החיפוש המקומי. כדי לבצע את הקידום של האתר בתוך זמן קצר, אתה צריך למלא אותו תוכן איכותי וקישורים לקנות באתרים אמינים התורמות. Yandex מאפשרת לעקוב אחר מספר השאילתות מאזור מסוים ולכן ניתן למכור מוצרים ושירותים בדיוק במקום בהם הם נחוצים.

בנוסף,  ב Yandex  עובדים כל הזמן לחסל את אתרי הספאם שנוצרו רק כדי לקדם אתרים אחרים במנועי החיפוש, כי הוא עובד "עבור רובוטים". ככלל, הם אינם מופיעים בגיליון, וגם את היעילות של יצירת משאבים כאלה הוא נמוך מאוד. על אתר כזה לא משך כל זאת, יש לבחור בקפידה את "תורמים" לחילופי וקישורים רכישה באתר שלך.

שלא כמו גוגל, Yandex לא מסתיר את הכללים ואת הדרישות אתרים לנוע, כל הזמן מציעים מנהלי אתרים גרסת הבדיקה של עדכון חדש למנוע החיפוש. אבל קידום איכות יכולים רק להתמודד עם איש מקצוע , כי יש כל כך הרבה ניואנסים ודקויות, ואת הדירוג של אתרי קשה מאוד לחשב את הנוסחה. אבל אם כל מה שנעשה באופן איכותי, התנועה לאתר תהיה בהכרח להרוויח כסף והפך לקוחות נאמנים ללקוחות נאמנים.

 בעזרת תיירות מרפא לישראל תוכלו לפרסם את העסק שלכם באתרים הבאים:

Anons.co.il
פורטל חיי לילה ובילויים בשפה הרוסית הגדול בארץ. האתר מכיל מידע ותמונות של מסיבות ואירועים במגזר הרוסי מכל הארץ.

Isra.com
פורטל החדשות בשפה הרוסית הגדול ביותר בישראל.

Narod.co.il
פורטל חדשות ותוכן בשפה הרוסית לציבור הרוסי בישראל. לאתר ממוצע של 150,000 כניסות מישראל ו50,000 כניסות מרוסיה לחודש

Odnoklassniki.ru
רשת חברתית המבוססת על מציאת מכרים מבתי ספר ואוניברסיטות. הרשת הגדולה באינטרנט הרוסי, עם מספר כניסות ממוצע 8,000,000 חודש .

Rusisrael.com
אתר צ'אט והכרויות (בדומה ל"תפוז") בשפה הרוסית, עם מספר כניסות ממוצע של 300,000 בחודש.

Souz.co.il
פורטל חדשות ותוכן בשפה הרוסית עם 300,000 כניסות בחודש ו30,000 כניסות ביום , ממוצע של 200,000 עמודים נצפים ביום

Strana.co.il
פורטל ומגזין תוכן וחדשות בשפה הרוסית הגדול בישראל. האתר מכיל לוחות רכב, נדל"ן דרושים ועוד, ובעל ממוצע של
300,000 כניסות בחודש.

Vcontacte.ru
רשת חברתית בפורמט FaceBook בשפה הרוסית. רשת פופולארית בעלת מאות אלפי משתמשים קבועים וממוצע של 2,000,000 כניסות חודשיות.