תיירות מרפא בעולם

כיום מגלגל שוק תיירות המרפא העולמי 15 מיליארד דולר. לפי הערכות הוא עשוי לצמוח ולהגיע לעשרות מיליארדים ויש הטוענים שאפילו ל – 100 מיליארד דולר תוך שנים ספורות. בחגיגת המזומנים הזו כולם רוצים לקחת חלק.

אף שתחום תיירות המרפא, למעשה, כולל בתוכו כל טיפול רפואי שזמין כיום למטופלים, רק תחומים מסוימים נחשבים לכאלה שתיירים רפואיים חוצים גבולות בשבילם. הכסף הגדול בתיירות מרפא נמצא בענפים הבאים:

ניתוחים כלליים, ניתוחים פלסטיים, ניתוחי שיניים, טיפולים למחלת הסרטן, ניתוחי עיניים, השתלות אורתופדיות (אגן הירכיים וברך), ניתוחי לב, הפריות מלאכותיות, וניתוחים לטיפול בהשמנת יתר. בשנים האחרונות המונח הורחב והוא כולל בנוסף טיפולים פסיכיאטריים, טיפולי כאב ואף טיפולים של רפואה אלטרנטיבית והחלמת נופש לרבות טיפולי עור בים בסביבת ים המלח.  

בדיקות, הכנות, חוות דעת הן שירות הניתן בלית ברירה.

 100 מיליארד דולר בשנה - צפי מכירות תיירות מרפא בעולם בשנם הקרובות

100 מיליארד דולר בשנה – צפי מכירות תיירות מרפא בעולם בשנם הקרובות

 

בתאורייה תיירות מרפא מוגדרת "כנסיעה של אנשים אל מעבר לגבולות בינלאומיים כדי לקבל טיפול רפואי מתוכנן מראש" במציאות הגופים הרפואיים השונים אימצו את המונח הטרי והחלו לנסות ולמשוך אליהם תיירות רפואית בעזרת האינטרנט. יש במגרש שחקני עבר מתחום הבאת טראפיק בענף ההימורים וגם סוכנים ממולחים היודעים לשלם בזמן ובמזומן. התחום החדש מוכר גם בשמות של "תיירות רפואית", "תיירות בריאותית" ו"נסיעה רפואית".

למדינת ישראל יש פוטנציאל ניכר להשתלב בתיירות המרפא הודות לתשתית רפואית מתקדמת, מוניטין, ועלויות סבירות בהשוואה למדינות המערב. ישראל אינה לבד בעסק המשגשג הזה. היא מתמודדת עם מתחרים שקולים או חזקים ממנה ובראשם גרמניה, טורקיה, אוסטריה ושווייץ, והתחרות רק גדלה והולכת.

בכנס תיירות המרפא שנערך מוסקבה ב 2011 תיאר נציג משרד התיירות הישראלי, ג'קי עובדיה,את היתרונות הגלומים בישראל: ערכי היהדות הדוגלים בעזרה לאדם באשר הוא אדם, הרופא הישראלי שטופח מינקות על ידי אם יהודייה ושאפתנית ועבר התמחות בארה"ב, שיעור הגבוה של דוברי הרוסית בקרב עובדי בתי החולים וברחוב הישראלי.

אחריו דיברה ד"ר אפרת ברון הרלב, סגנית מנהל המרכז הרפואי רבין (בילינסון) ושמה דגש על הנושא  שמטריד ביותר את הקהל הרוסי: האמינות. "האתיקה היא הדבר שחשוב לנו ביותר", הצהירה, "נקבל את החולה רק אם נחשוב שאנחנו יכולים לסייע לו ונקפיד לשמור על סודיות".

מבלי לנקוט עמדה: תיירות מרפא לישראל רוצה מאוד להאמין לכולם.  

 

התחל לפרסם עם תיירות מרפא לישראל עוד היום. מלא עכשיו את הטופס לקבלת פרטים נוספים.

סקירה של תיירות מרפא בעולם

אפריקה והמזרח התיכון
מדינות באזור זה מעורב התיירות הרפואית כוללים ערב הסעודית, דרום אפריקה ותוניס.

ישראל
ישראל מתגלה כיעד פופולרי עבור תיירים רפואיים. בשנת 2006, 15,000 זרים נסע המדינה עבור טיפולים רפואיים, הבאת 40,000,000 $ הכנסה.

ירדן
ירדן היא היעד המתעוררים תיירות רפואית, עם הכנסות הקשורות תעלה על מיליארד דולר בשנת 2007. יותר מ 250,000 חולים ממדינות אחרות ביקשו טיפול בירדן באותה שנה.

זה כלל כ 45,000 עיראקים כ -25,000 חולים כל פלסטין מן וסודאן.

כ 1,800 אזרחי ארה"ב, 1,200 אזרחים בבריטניה, ו -400 קנדים גם ביקשו טיפול בירדן באותה שנה. עלויות הטיפול יכול להיות נמוך כמו 25 אחוז של עלויות בארה"ב.

יש האמריקאי ממקור ההסמכה הבריאות הבינלאומי, בעוד אחרים מחפשים כלפי בריטניה, אוסטרליה וקנדה עבור שירותי הסמכה.

אמריקה
מדינות באמריקה, כי הם בטיפול בחולים זרים כוללים ארגנטינה, בוליביה, ברזיל, קולומביה, קוסטה ריקה, קובה, הרפובליקה הדומיניקנית, גואטמלה, מקסיקו, פנמה, פרו ואורוגוואי.

ברזיל
ברזיל כבר זמן רב ידוע כיעד עבור ניתוחים קוסמטיים. עבור שאינם הליכים קוסמטיים, ברזיל רק עכשיו להיכנס לשוק הגלובלי.

עם זאת, אלברט איינשטיין החולים היהודי בסאו פאולו היה המתקן הראשון JCI-מוכר מחוץ לארה"ב, ו יותר מתריסר מתקנים רפואיים הברזילאי מאז הוסמך דומה.

קנדה
קנדה נכנסה לתחום התיירות הרפואית. בהשוואה עלויות הבריאות בארה"ב, חולים התיירות הרפואית יכולה לחסוך 30-60 אחוז על עלויות הבריאות בקנדה.

קוסטה ריקה
הפופולריות של קוסטה ריקה בתעשיית התיירות הרפואית גדל בהתמדה לאורך השנים. נכון לעכשיו יש שלושה המשותפת לנציבות הבינלאומית מוכר (JCI) כל בתי החולים של אשר ממוקמים כיום בסן חוזה, קוסטה ריקה. בסך הכל ישנם מעל שישה בתי חולים פרטיים גדולים 22 בתי חולים ציבוריים.

קוסטה ריקה מציעה רמות אלה של טיפול החל ביניים יכולות שמירת החיים, מורכבות יכולות טיפול מציל חיים, מתקדם החסכונות יכולות הטיפול, ואת סגנון חיים טיפול Services (מגוון רחב של טיפולי שיניים וניתוחים קוסמטיים).

בגלל הקרבה של קוסטה ריקה לארה"ב, המדינה היא תוכל למשוך מעל 20,000 חולים בארה"ב בשנה. זה גם את מחירי השירותים הרפואיים שהם אטרקטיביים למדי לצרכנים המחפשים טיפול איכותי במחיר סביר.

מרכז דלויט לפתרונות הבריאות, בדו"ח 2009 "הצרכנים התיירות הרפואית חיפוש ערך" דיווח חיסכון בעלויות ממוצע של בין 30-70% במחירים של ארה"ב.

קובה
קובה הייתה יעד פופולרי לתיירות רפואית במשך יותר מ 40 שנים. אלפי חולים לנסוע לקובה, במיוחד ממדינות אמריקה הלטינית ואירופה, נמשך על ידי "מוניטין מצוין של רופאים קובנים, המחירים הנמוכים החופים הסמוכים על אשר כדי להחלים".

בשנת 2006, משכה קובה כמעט 20,000 תיירים הבריאות.

טיפולים רפואיים הכלולים החלפת מפרקים, טיפול בסרטן, ניתוח עיניים, ניתוח קוסמטי ושיקום להתמכרויות. העלויות הן בערך 60 עד 80 אחוזים פחות עלויות בארה"ב.

בקובה יש בתי חולים עבור תושבי ואחרים הקובני כי להתמקד המשרתים זרים ודיפלומטים.

בשנת 2007 הסרט התיעודי האמריקאי,"Sicko", אשר מבקר את מערכת הבריאות בארה"ב, המפיק מייקל מור מוביל קבוצה של חולים שאינם מבוטחים האמריקאי לקובה כדי לקבל טיפול רפואי סביר יותר. Sicko"has"גדלה מאוד עניין "זרים הבריאות הקובנית.

סיפור האחרונות מיאמי הראלד התמקדו באיכות הגבוהה של טיפול רפואי כי הקנדית והאמריקנית חולים התיירות הרפואית לקבל בקובה.

הממשלה הקובנית פיתחה התיירות הרפואית בקובה כדי לייצר הכנסה למדינה. תושבי קנדה, בריטניה ורוב מדינות אחרות יכולים לנסוע לקובה ללא כל קושי, אם כי ויזת תייר נדרש בדרך כלל.

עבור האמריקאים, לעומת זאת, כי מדיניות הסחר של ארה"ב כלפי קובה, הנוסעים חייבים או לקבל אישור של ממשלת ארה"ב, או בתדירות גבוהה יותר, לנסוע לקובה מקנדה, מקסיקו, Bahamas, ג'מייקה או הרפובליקה הדומיניקנית. רשויות ההגירה הקובנית לא חותמת את דרכוניהם של המבקרים בארה"ב, כך האמריקאים יכולים לשמור שלהם נוסע עניין פרטי.

עד כה לא מתקן קובני השיגה JCI הסמכה.

מקסיקו
האמריקאים, במיוחד אלה המתגוררים סמוך לגבול המקסיקני, עכשיו באופן שגרתי לחצות למקסיקו לצורך טיפול רפואי. התמחויות פופולריות כוללות רפואת שיניים, ניתוחים פלסטיים.

רופאי שיניים מקסיקני קרובות תשלום כחמישית עד רבע המחירים בארה"ב, רופאים בארה"ב מציינים כי המערכת המשפטית המקסיקני עושה את זה כמעט בלתי אפשרי לתבוע את הרופאים מקסיקני על רשלנות רפואית.

עם זאת, אשר רבים לנסוע למקסיקו עבור דוח אכפת כי הם מרוצים.

פנמה
בפנמה, תיירות בריאות ורפואה צומח במהירות. גורמים ציור תיירים רפואיים כוללים הערעור התיירות של פנמה, עמדה בתור רכזת עבור הנסיעות הבינלאומי, השימוש של הדולר האמריקאי כמטבע הרשמי.

רבים מן הרופאים של פנמה הם דו לשוניים, לוח מוסמכת, רגילים לעבוד עם ציוד טכנולוגיית הרפואי אותו בשימוש בארצות הברית ובאירופה.

ברוב ההליכים, פנמה מציע חיסכון של יותר מ -50% לעומת ארה"ב ואירופה. אותו מחקר מקינזי מעריכים כי 750,000 תיירים רפואי אמריקאי נסע מארצות הברית למדינות אחרות בשנת 2007 (למעלה מ – 500,000 בשנת 2006).

הזמינות של הטכנולוגיה הרפואית המתקדמת והכשרה מתוחכמת של רופאים מצוטטים כמו נהיגה מניעים לצמיחה זרים נסיעה לארה"ב לצורך טיפול רפואי. רבים מארגונים אלה מציעים רכזי השירות כדי לסייע לחולים בינלאומיים עם הסדרים לטיפול, אירוח רפואי, מממנת תחבורה כולל שירותי אמבולנס האוויר.

במקומות רבים בארה"ב מציעים כי טיפול רפואי דומה במחיר למתקנים רפואיים זרים אינם הוועדה המשותפת מוסמכת.

אורוגוואי
אורוגוואי לאחרונה נכנסו לשוק התיירות הרפואית. יוזמה פרטית תיירות רפואית, Uruhealth, נוצר עם תמיכה ממשרדי התיירות לבריאות הציבור.

היוזמה כוללת את התשתית, משאבי אנוש וניסיון של שתי החברות הבריאות: MP אישית רפואה (Montevideo) ו-SEMM Mautone החולים (פונטה דל אסטה).

אסיה / פאסיפיק
רבים במדינות אסיה פסיפיק הם יעדים תיירות רפואית.

סין
סין היא מהירה מתעוררים כיעד נחשק עבור אנשים המבקשים טיפול רפואי במגוון רחב של התמחויות רפואיות, לרבות, קרדיולוגיה נוירולוגיה, אורתופדיה ועוד.

מספר בתי חולים פרטיים הממשלה בערים הגדולות הקימו מחלקות בינלאומיות.

בתי חולים מובילים רבים מספקים שילוב טיפולי רפואה סינית מסורתית עם טכנולוגיה רפואית טכניקות מערביות.

סין היא ביתם של המחקר המובילים בתאי גזע ובתי חולים לטיפול המציעים מערביים שרוצים לנצל את תא גזע טיפולים כי הם עדיין נחשבים ניסיוניים או טרם אושרה למדינתם ..

הונג קונג
החל משנת 2006, היה בהונג קונג 12 בתי חולים פרטיים ו -39 בתי חולים ציבוריים, מתן 3124 ו 27,755 מיטות בהתאמה. מגוון רחב של שירותי הבריאות המוצעים.

כל 12 בתי חולים פרטיים של הונג קונג נסקרו מוכר על ידי תוכנית של בריטניה להסמכת טרנט מאז 2001 המוקדמות.

זו הייתה הגורם העיקרי לעלייה של תקנים בבתי חולים פרטיים של הונג קונג. ערכת טרנט עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם החולים הוא מעריך לייצר סטנדרטים מתאימים ליישוב (ביחס תרבות, גיאוגרפיה, בריאות הציבור, טיפול ראשוני ממשקים וכו '), ותמיד משתמשת שילובים של בריטניה מקורות והונג קונג-sourced מודדים.

כמה בתי חולים פרטיים של הונג קונג הלכו עכשיו על מנת לקבל הסמכה בינלאומית כפול, הן עם טרנט ו JCI (ו שהשיגו ולכן תקן מצוין חלק מבתי החולים הטובים בתאילנד וסינגפור).

אחרים מחפשים לקראת הסמכה בינלאומית כפולה עם טרנט והקבוצה האוסטרלית.

הונג קונג בתי חולים ציבוריים יש עדיין להתחייב ההסמכה החיצונית.

הודו
ענף התיירות הרפואית של הודו צפוי לחוות שיעור צמיחה שנתי של 30%, מה שהופך אותו Rs. 9500-crore בתעשייה בשנת 2015.

הערכות השווי של תיירות רפואית כדי בהודו ללכת גבוה ככל 2 מיליארד דולר בשנה עד שנת 2012.

יתרונות עבור תיירים רפואיים כוללים הפחתת עלויות, הזמינות של טכנולוגיות רפואיות האחרונה וכן תאימות גוברת על תקני איכות בינלאומיים, כמו גם את העובדה כי הזרים אינם צפויים לעמוד בפני מכשול השפה בהודו.

ממשלת הודו נוקטת צעדים כדי לטפל בבעיות תשתית המעכבים צמיחה של המדינה בתיירות הרפואית.

רוב ההערכות טוענים עלויות הטיפול להתחיל בהודו בסביבות עשירית ממחיר של טיפול דומה באמריקה או בבריטניה.

הטיפולים הפופולריים ביותר חיפשו בהודו על ידי תיירים רפואיים רפואה אלטרנטיבית, השתלת מח עצם, ניתוח מעקפים ללב, ניתוח עיניים ניתוח אורתופדי.

הודו ידועה במיוחד עבור ניתוח לב, היפ התחדשות ובאזורים אחרים של הרפואה המתקדמת.

משרד התיירות בהודו (MOT) מתכננת להרחיב את פיתוח השוק שלה סיוע (מד"א) ערכת לכסות המשותפת לנציבות הבינלאומית (JCI) ו הלאומית להסמכת הדירקטוריון של בתי חולים (NABH) בתי חולים מוסמך. הודעה מדיניות של השפעה זו צפויה בקרוב.

ההודי בדרום העיר נאי נחשבת captal הבריאות של הודו.

הרפובליקה של קוריאה
ברשימה על CNN.com כאחד "יעדים חמים" עבור תיירות רפואית, קוריאה היא במהירות להקמת עצמה בתחום התיירות הרפואית ..

עם זאת,"Times"reported קוריאה בסדרה של מאמרים חולים קוריאה אימצו מדיניות תמחור מפלה, גביית זרים שניים עד פי שלושה יותר מאשר את מלוא תשלום עבור המקומיים.

העיתון חשף כי הפער במחיר דמי רפואי לחולים זרים גבוה ביותר, בהתחשב בכך את ההבדל בין שכר הנמוך ביותר עבור רוב, מבוקש ההליכים עולה יותר מ 10 פעמים בממוצע.

הוא טוען שהממשלה היא המשקיפה דאיה דמי רפואי על חולים זרים, שאינם מוגנים מפני רשלנות, לחייב את המפלה, overpricing וזכויות החולה לפרטיות תחת חוק הרפואה הקוריאנית.

בשנת 2008, היתה קוריאה 27,480 זרים מבוססי החולים ומשרד הבריאות קוריאנית מצפה מספר כי כדי להגדיל ל 140,000 בשנת 2015.

בשל החקיקה שהתקבלה במאי 2009, המדינה ברשיון במרפאות ובבתי חולים מותר עכשיו ישירות לחפש מטופלים זרים באמצעות פעילות קידום מכירות שונים.

בתי חולים ומרפאות קוריאנית לספק מגוון רחב של שירותים רפואיים עבור תיירים רפואיים, כולל הקרנת בריאות מקיף, טיפול בסרטן, השתלת איברים, מפרקים / שיגרון טיפול, טיפול בעמוד השדרה, רפואת עיניים, רפואת שיניים, טיפולי פוריות, otorhinolaryngology, והרפואה הקוריאנית המסורתית.

נכון לעכשיו, הטיפולים הפופולריים ביותר עבור תיירים רפואיים הם הליכים קוסמטיים כגון ניתוח עפעפיים, ניתוחי אף, מתיחת פנים, והקלת העור.עם זאת, בעוד מלזיה יש תוכנית בריאות לאומית ההסמכה (MSQH) ובתי חולים רבים של מלזיה כרגע בתקיפות בדרך להשגת הסמכה הבריאות הבינלאומי.

חולים מלזי המרכז הבינלאומי עיניים מומחה, Penang Adventist החולים ורבים אחרים כגון Gleneagles החולים בקואלה לומפור יש או הולך להיות JCI מוכר.

משרד הבריאות השיקה דף תיירות רפואית עם פורטלי תיירות רפואית כגון בריאות בקר.

ניו זילנד
ניו זילנד היא יעד חדש יחסית לנסוע רפואי. יש בו את כל הסממנים של יעד מאוד מוצלח במיוחד עבור חולים בצפון אמריקה מבוסס.

זה כולל להיות הראשון בעולם, שפותח הכלכלה עם מערכת רפואי מתוחכם ומקיף. הוא דובר אנגלית, בראש ובראשונה עם מורשת עשירה של ייצור מעמד הרופאים בעולם המחקר הרפואי.

רבים בתי החולים הפרטיים שלה הם מוכרים בינלאומית, מדינה של אמנות להציע חבילה משולבת של טיפול.

המנתחים בניו זילנד מאומנים גם בניו זילנד וגם בחו"ל, בדרך כלל לבלות שנים של אימונים שלהם גם בצפון אמריקה או במערב אירופה.

בעוד בניו זילנד מיושר רפואית ותרבותית לצפון אמריקה, את העלות של הטיפול הכירורגי היא זולה משמעותית. בממוצע זה נחשב כי עלויות הניתוח של ניו זילנד הם בסביבות 15 עד 20% על עלות ההליך הכירורגי אותו בארה"ב.

מטופל אחד אשר היה היפ תותבת שלו החליף בניו זילנד אמר את העלות הכוללת, כולל נסיעות, לינה את הניתוח בבית חולים פרטי היה 20,000 $, לעומת 80,000 $ – 140,000 $ נאמר לו המבצע היה עולה בבית.

נוסף לרמה הזו אישית של טיפול רפואי, בעל שם עולמי, יופי ושלווה טבעי, את העובדה כי ניו זילנד היא אחד המקומות הבטוחים ביותר בעולם, רק 12 שעות טיסה ישירה מן החוף המערבי של צפון אמריקה, ניו זילנד אז כמו יעד הנסיעה רפואי נראה להגדיר לפתח.

פקיסטן
פקיסטן יש לציין חדות על עובדים לקראת תיירות רפואית יש לשקול אותו כגורם מפתח במדיניות התיירות האחרונים שלה.

למרות הסבל כשלונות אחדים, בשל חוסר הביטחון וחוסר היציבות באזור, התיירות הרפואית בפקיסטן כבר הסדרת הנסיעות פוטנציאל הבריאות רפואיים רבים והליכים אכפת.

מספר מתקני בית החולים המודרני קיימים איסלמבאד, קראצ'י לאהור אשר מאובזר הקל. רופאים רבים המנתחים בבתי חולים הפקיסטני נוטים להיות זרים מוסמך.

מספר החולים מאפגניסטן השכנה ואיראן נסע לפקיסטן לטיפול.

בפיליפינים
בפיליפינים כבר גדל כיעד לתיירות רפואית. ההסתדרות הרפואית בארה"ב המגזין עמותת התיירות נמסר כי זה שירותים תת המגזר גדל 8.0% בשנת 2007.

המספר צפוי לגדול כמו עליית עלויות הבריאות האמריקנית, או אם ממתינים לתוצאות החקיקה גידול פעמים לחכות בסבלנות עבור פעולות כירורגיות (כמו נצפתה בארצות אחרות שבהן הטיפול כבר הלאים), בשל הפוליטי המסורתי , קשרים כלכליים ותרבותיים בין ארצות הברית בפיליפינים.

הפיליפינים היא אחת המדינות הבודדות שולחת אחות מוסמכת, רופאים ורופאי שיניים לארצות הברית, אלפי המשרתים במתקנים רפואיים אמריקאית להיות עדות איכותו של חינוך רפואי.

על פי ארגון הבריאות העולמי בשנת 2000 בדירוג של מערכות הבריאות בעולם, הפיליפינים לוקח את עמדתה על no.60.

סינגפור
בסינגפור יש תריסר בתי חולים ומרכזי בריאות עם JCI הסמכה. בשנת 1997 (פורסם 2000), ארגון הבריאות העולמי דירגו את הבריאות של סינגפור מערכת sixth הטוב ביותר בעולם ומערכת מדורגת בדרוג הגבוה ביותר באסיה.

"SingaporeMedicine" הוא רב סוכנות ממשלתית בתעשייה בשותפות מחויבים לחזק את מעמדה של סינגפור כמרכז רפואי וקידום סינגפור כיעד לטיפול בחולה מתקדמים.

חולים באים ממדינות שכנות, כגון אינדונזיה ומלזיה, ומספרים החולה סין, דרום אסיה, המזרח התיכון וסין צומחות. חולים ממדינות מפותחות כמו ארצות הברית ובריטניה גם בתחילת לבחור סינגפור כיעד הנסיעה הרפואי שלהם סבירים יחסית שירותי בריאות בעיר קוסמופוליטית נקי.

טייוואן
הממשלה הטייוואנית הכריזה על נחישותה של המדינה להפוך למרכז תיירות רפואית.

בשנת 2007, מחלקת הבריאות קמפיין לקידום התיירות הנכנסת רפואי, תוך התמקדות שילוב המשאבים של הממשלה והאקדמיה, כדי לבנות את המותג של טייוואן כיעד לתיירות רפואית.

עלויות עבור הליכים להישאר נמוכה יחסית. טייוואן ידועה השתלות כבד, ניתוחי החלפת מפרקים, השתלת מח עצם, ניתוח שחזור ופלסטיק.

תאילנד
תיירות רפואית כבר פלח גדל והולך של התיירות של תאילנד הבריאות המגזרים. בשנת 2005, לקח אחד בנגקוק החולים 150,000 דורשי טיפול מחו"ל. בשנת 2006, התיירות הרפואית היה צפוי להרוויח את המדינה 36400000000 באט.

טיפולים עבור תיירים רפואיים במגוון תאילנד מ, השתלות איברים קוסמטי, הלב, טיפולים אורתופדיים כדי ניתוחים שיניים לב.

הטיפולים כוללים גם ספא, טיפולים פיזיים ונפשיים. אחד המטופלים שעברו ניתוח מעקפים בעורק בבית החולים הבינלאומי Bumrungrad בבנגקוק אמר המבצע עלה לו בארה"ב 12,000 $ (8,200 €), בניגוד 100,000 $ (68,000 €) הוא העריך המבצע היתה עולה לו בבית.

Bumrungrad מטופלים כ 55,000 חולים אמריקאי בשנת 2005 לבדה, עלייה של 30% מהשנה הקודמת.

בתי חולים בתאילנד הם יעד פופולרי עבור אסייתים אחרים. בנגקוק החולים, אשר חותרת להגיע תיירים רפואיים, יש האגף היפני, קבוצת Phyathai חולים יש מתורגמנים מעל 22 שפות, מלבד צוות דוברי אנגלית הרפואי. כאשר ראש ממשלת נפאל Girija פראסאד Koirala נזקקה לטיפול רפואי בשנת 2006, הוא נסע לבנגקוק.

רופאים תאילנדי רבים מחזיקים בארה"ב או בבריטניה הסמכה מקצועית. Bumrungrad הבינלאומי קובע כי חולים רבים של הרופאים וצוות מאומנים בבריטניה, באירופה ובארצות הברית. Bumrungrad בינלאומי הוסמכה לאחרונה בשנת 2005 על ידי הוועדה המשותפת.

חלקם של בתי החולים הגדולים של המדינה השיגו גם הסמכה על ידי ארגון התקינה הבינלאומי ISO 9001:2000 של התקינה. עם זאת, ISO 2000 הוא לא תכנית ההסמכה.

2000 של ארגון הבריאות העולמי הדירוג לשים את מערכת הבריאות התאילנדי בבית מספר 47, להלן הדירוג של ארה"ב ב 37 ודירוג בבריטניה בגיל 18.

בעיות פוליטיות קשות במהלך סוף 2008, כולל הפגנות המוניות ואת הסגר המלא של נמלי התעופה הגדולים, הפכו את הנסיעה לתאילנד מושך פחות מבעבר, וגם מחלקת המדינה האמריקנית פרסמה התראה נסיעות עבור המדינה.

אירופה
מדינות באירופה, כי יש פעילים המגזרים התיירות הרפואית כוללים טורקיה, קפריסין, גרמניה, הונגריה, ליטא, מלטה, פולין, פורטוגל, צ'כיה, סלובקיה, ספרד, אוקראינה.

צ'כיה
צ'כיה בנתה התיירות הרפואית שלה על ספא טיפול רפואי שווה את הסטנדרטים בעולם (למשל אוסטרבה החולים האוניברסיטאי).

גרמניה
גרמניה היא יעד עבור חולים המבקשים הטכנולוגיה הרפואית המתקדמת, סטנדרטים גבוהים, בטיחות, טיפול מהיר.

כל אזרחי גרמניה יש ביטוח בריאות, וכתוצאה מכך צפיפות החולים גבוהה, עם בתי חולים כפליים לנפש כמו בארצות הברית. צפיפות גבוהה החולים תוצאות ברשימות ההמתנה קצר יותר לטיפול.

עלויות הטיפול הרפואי להתחרות גם עם מדינות אירופיות אחרות שפותחו הם בדרך כלל 50% מאלה בארה"ב.

גרמניה היא יעד אטרקטיבי עבור חולים מהמזרח התיכון מאז שנסע לארה"ב הפכה קשה יותר עבור אותם מאז פיגועי 11 בספטמבר.

אזרחי ארה"ב לפעמים לנסוע לגרמניה כדי לחפש טיפולים כגון החלפת דיסק מלאכותי צוואר הרחם שאינן ארצות הברית מינהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) אישר.

פולין
מאז 2004, כאשר פולין הצטרפה לאיחוד האירופי, זה הפך להיות אחר האזור עבור אנשים המבקשים טיפול רפואי זול יותר. איכות הטיפול בפולין חייב לעמוד בסטנדרטים של האיחוד האירופי.

טורקיה
טורקיה מאז שנים רבות משכו תיירים רפואיים באירופה ובארצות הבלקן, ארצות הברית, אירואסיה והמזרח התיכון.

מערכת הבריאות הטורקי פרטית היא שואפת להפוך שירות האסטרטגי העולמי לבריאות ספק מרכז ייצור. Www.healthinturkey.org אתר האינטרנט הוקם על ידי מועצת DEİK החוץ יחסים כלכליים של טורקיה בריאות ועדת התאחדות בתי חולים מוכר של טורקיה.

האתר מכיל מידע על מחירי וסטטיסטיקות החולים, מידע על הבריאות, התרופות סביבות ביטוח, כמו גם מדריך לחולה הבינלאומי.

בטורקיה יש את המספר הגבוה ביותר של מוסדות הבריאות JCI מוכר בעולם למעט ארה"ב.

בית החולים הגרמני באיסטנבול פועלת מוסמך ISO-הראשון בארץ של הפריה חוץ גופית במרכז, בעוד הזיכרון החולים היה בית החולים הפרטי הראשון לקבל את ההסמכה האמריקאי JCI.

מאז, מעל 34 בתי חולים ומוסדות רפואיים השיגו המשותפת ועדת ההסמכה הבינלאומית.